Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zapisy na treningi Capoeira

Zapisy na treningi Capoeira

  • przez

Jak się zapisać? Gdzie i kiedy można zapisać się na treningi Capoeira w Sobótce? Czy trzeba się zapisać wcześniej? Czy trzeba wcześniej zadzwonić i się zapisać?

Tego typu pytania bardzo często pojawiają się w rozmowach telefonicznych czy w wiadomościach od osób chcących zapisać się na treningi Capoeira w Sobótce. Poniżej postaram się odpowiedzieć na te pytania w krótki i jasny sposób.

Treningi Capoeira 2

Jak się zapisać?

Wystarczy przyjść na zajęcia Capoeira. Nie ma jednego terminu zapisów na treningi Capoeira w Sobótce. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18:00 (dla młodzieży i dorosłych) oraz w czwartek o godz. 18:00 (dla dzieci) na Hali sportowej przy ul. Świdnickiej 20A. Najlepiej zabrać ze sobą strój i od razu ćwiczyć.

Kiedy można się zapisać?

W dowolnym momencie można zapisać się na treningi Capoeira w Sobótce. Oczywiście im wcześniej tym lepiej. Można jednak dołączyć w każdej chwili. Treningi są w taki sposób prowadzone, że na każdych zajęciach jest coś dla osób całkowicie początkujących, jak i coś dla tych, którzy już jakiś czas ćwiczą.

Jaki strój na trening Capoeira?

Luźny strój, który nie będzie krępował Twoich ruchów będzie najlepszy. Mogą to być np. spodnie od dresu oraz t-shirt. Capoeira najlepiej jest ćwiczyć boso ale jeśli masz przeciwskazania do ćwiczenia boso – można ćwiczyć w obuwiu zmiennym (najlepiej halowym obuwiu sportowym).

Trening capoeira 01

Jaki jest koszt treningów Capoeira w Sobótce?

Pierwsze zajęcia są całkowicie za darmo. Możesz przyjść, poćwiczyć i przekonać się czy Capoeira jest właśnie dla Ciebie. Potem koszt miesięczny to składka członkowska w wysokości 100zł. Jest to składka za miesiąc kalendarzowy. Opłacenie składki uprawnia Cię do uczestnictwa we wszystkich treningach Capoeira w Sobótce oraz wszystkich treningach organizowanych przez Klub Sportowy Akademia Capoeira we Wrocławiu w danym miesiącu. Składkę można opłacić do 10 dnia danego miesiąca gotówką po zajęciach Capoeira w Sobótce u instruktora lub robiąc przelew na konto: mBank 54 1140 2004 0000 3102 3209 7741 (w tytule proszę wpisać imię i nazwisko oraz miesiąc za który jest składka).

Dodatkowe pytania

Jeśli masz dodatkowe pytania to zachęcam do kontaktu telefonicznego (tel. 509 846 451), e-mailowego ( kontakt@treningicapoeira.pl ) lub przez nasz profil na facebooku.

1 komentarz do “Zapisy na treningi Capoeira”

Możliwość komentowania została wyłączona.